Menu Zamknij

Baza Usług Rozwojowych

Aby skorzystać ze wsparcia oferowanego w projekcie w postaci dofinansowania do szkoleń, kursów czy studiów podyplomowych należy, wybierając interesujące nas szkolenie, kurs lub studia, skorzystać z Bazy Usług Rozwojowych udostępnionej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Czym jest Baza usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza, w której zebrane zostały usługi szkoleniowe i doradcze z możliwością dofinansowania ich ze środków Unii Europejskiej. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje.

Baza Usług Rozwojowych jest największą w kraju platformą szkoleniową, miejscem łączącym ośrodki i firmy szkoleniowe z osobami, które chcą inwestować w rozwój swoich kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to bardzo popularna oferta szkoleń i doradztwa, z której skorzystało już 670 tys. osób. Co miesiąc nawet 15 tys. osób wybiera stąd szkolenia, warsztaty, kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe i mentoring dofinansowane przez UE. Natomiast dla firm szkoleniowo-doradczych jest miejscem, gdzie mogą pokazać swoją ofertę i przyciągnąć nowych klientów.

Dzięki Bazie Usług Rozwojowych możesz:

  • zdobywać wiedzę
  • poszerzać kompetencje
  • zdobyć nowe kwalifikacje, przydatne na rynku pracy

Wejdź na stronę www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl i znajdź szkolenie dla siebie!